KONST / Litografier / Litografi 13253420
nr 1325 3420
Gary Kuehn
(f. 1939), USA
Litografi, Komposition. Signerad, numrerad 7/36. Oramat löst blad. Bladets mått: ca 50x66 cm
Gary Kuehn, amerikansk bildkonstnär född 1939, Plainfield, New Jersey.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 maj 2020
kl 20:44:32
11/5 19:50:32
Gary Kuehn
Läs mer om Gary Kuehn